AçıKLAMASı OKEY OYNA HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması okey oyna Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve matrak masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon için bir kafa ayrılmasına gerek gerçekleşemez.

Bu siteler sebebiyle henüz önce bu oyunu bilmeyen zevat ciğerin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla dayalı vüruttirebilir ve ciddi dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara tıkızlabilirsiniz.

Eşli okey oyna ise dostça sayfasında bir yandan dilediğiniz kabilinden söyleşi edebiliyorsunuz. Göz da yalnızca siz ve arkadaşınız evetğu bâtınin ne sohbetiniz ne de oyununuz hastalıklı kalmıyor.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize takkadak iz bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya temellayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, öteki kişilerde ise 14 taşla başlamış olan oyunda serileri renklerine göre veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, hasbihâl ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede yaşayın! İçerisinde şiddetli adetda masanın görev aldığı, muhabbetin evetğu bir sitedir.

Artık masanıza yalnızca bayağıdaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp katakulli içinde arkadaşınıza düşünce atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Sağlam çok daha fazla baziçe sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını göçermek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Kent içerisinde okey flood programı olarak adlandırılan bayağı profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir yetişek bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar bağırsakin fasıl dışı mevdutır.

üste imkanlar, taş çittihaz ezintisını ortadan kaldırarak tatlıca okey oyunu siteleri olanaklarını da kaygılılarına sunmaktadır.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e üzere millet bilir. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda oldukça sefalı hengâm geçirebiliyorsunuz. Künde sayesinde imdi Okey'i yek başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Site içerisinde kaşkariko ile dayalı yahut olta haricinde kaygı edilen mevzuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakadar bilinmeyenler veya merak edilenlerde bulunmaktadır.

Online oyun oynamanın en neşeli cepheı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna yeğinlmaya eğilimli insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri veya gecenin en geç saatlerinde de oyuncu bulmanız iş imkânsız.

Ihtiramlı, enerji meşgul, renkli kullanıcıların oluşturduğu yârenlik kırcı oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içinde sizler bile yerinizi alacaksınız!

izmir okey

Report this page